Opettajat ja opetuspisteet

Opettajat

Ahlstedt, Artturi, bändit ja ryhmäopetus
  artturi.ahlstedt@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Siilinjärvi

Hietala, Mika, lyömäsoittimet ja rummut
  mika.hietala@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Siilinjärvi

Hiltula, Hannu, bändit ja ryhmäopetus, kosketinsoittimet, piano, säestys, ja saksofoni
säestäjä (rytmi)
  hannu.hiltula@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Siilinjärvi

Huhtinen, Juhana, piano ja säestys
säestäjä (klassinen ja rytmi)
  045-139-3914
  juhana.huhtinen@kuopionkonservatorio.fi
  Juankoski ja Kuopio

Kaikkonen, Tiina, laulu
  tiina.kaikkonen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Siilinjärvi

Kalliokoski, Kari, sähkökitara
  040-757-5390
  kari.kalliokoski@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Kolehmainen, Jukka, sähköbasso
  jukka.kolehmainen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Korhonen, Teija, laulu
  050-320-8308
  teija.korhonen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Kämäräinen, Tomi, rummut
  tomi.kamarainen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Nilsiä

Kärki, Maria, laulu
  maria.karki@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio, Nilsiä, ja Siilinjärvi

Lehikoinen, Anna Elina, piano
rytmimusiikkikollegion puheenjohtaja
  050 365 2510
  Kuopio

Lehikoinen, Markku, musiikkitaito ja sähköbasso
  050-465-9724
  markku.lehikoinen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Leksis, Sampo,
  040 962 0542
  sampo.leksis@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Siilinjärvi

Luomi, Pekka, rummut
  pekka.luomi@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Siilinjärvi

Pasanen, Noora, piano
  noora.pasanen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Pohjolainen, Pauliina, saksofoni
  044-727-9232
  pauliina.pohjolainen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Rautiainen, Mikko, rummut
  mikko.rautiainen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Siilinjärvi

Salminen, Veera, alkusoitto ja piano
  veera.salminen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Toivanen, Pekka, saksofoni
  Kuopio

Rosberg, Sanna, laulu ja lauluryhmä
  sanna.rosberg@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Opetuspisteet

Kotkankallio
  Kotkankallionkatu 12, 70600 Kuopio

Soittokunnantalo
  Juankoskentie 9, 73500 Juankoski

Lapinlahden toimipiste, rytmimusiikki
  Koulukuja 14, 73100 Lapinlahti (Matin ja Liisan koulu, Viisun musiikkitilat)

Pajulahden koulu
  Kortteisenmäentie 21, 73360 Pajulahti

Nilsiän Yhtenäiskoulu
  Syvärintie 47, 73300 Nilsiä