Yhteystiedot

Opettajat

Gerretz, Mirja, viulu
  mirja.gerretz@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Haapakoski, Katja, luova liike ja tanssi
  044 727 9225
  katja.haapakoski@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Jeffery, Harriet, baletti
  045 136 0205
  harriet.jeffery@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Juvonen, Mirja, laulu
  050-463-4831
  mirja.juvonen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Siilinjärvi

Järveläinen, Pirjo, laulu
  pirjo.jarvelainen@kuopionkonservatorio.fi
  Suonenjoki

Koponen, Marja-Liisa, laulu
  044-727-9219
  marja-liisa.koponen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Koponen, Timo, Senkka-orkesteri
  Kuopio

Kuikka, Mirja, sello
  mirja.kuikka@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio, Siilinjärvi, ja Suonenjoki

Kärki, Maria, laulu
  maria.karki@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio, Nilsiä, ja Siilinjärvi

Laakso, Cecilia, kitara
  cecilia.laakso@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Miettunen, Heidi, sello
  045-136-0209
  heidi.miettunen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Siilinjärvi

Muona, Laura, sello
  040 565 6704
  laura.muona@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio, Siilinjärvi, ja Suonenjoki

Parkkinen, Arto, oboe
  arto.parkkinen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Pirinen, Tiina, huilu
  045-139-3913
  tiina.pirinen@kuopionkonservatorio.fi
  Juankoski ja Siilinjärvi

Rautiainen, Mikko, rummut
  mikko.rautiainen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Siilinjärvi

Riekkinen, Tiina, bändit ja ryhmäopetus, laulu, ja yhteisömuusikko-opinnot
  044-727-9218
  tiina.riekkinen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Rissanen, Iiris, piano
  iiris.rissanen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Siilinjärvi

Rönkkö, Sonja, tanssi
  044-727-9229
  sonja.ronkko@kuopionkonservatorio.fi
  Juankoski ja Kuopio

Salminen, Veera, piano
  veera.salminen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio

Savolainen, Emilia, tanssi
  044 727 9222
  emilia.savolainen@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Nilsiä

Toivanen, Mari, tanssi
  045 139 3917
  mari.toivanen@kuopionkonservatorio.fi
  Juankoski ja Kuopio

Vainio, Minna, piano
  minna.vainio@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio ja Siilinjärvi

Rosberg, Sanna, laulu
  sanna.rosberg@kuopionkonservatorio.fi
  Kuopio